• Wpisów:261
  • Średnio co: 10 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 23:13
  • Licznik odwiedzin:53 610 / 2714 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Ile jeszcze dróg przed nami gdzie początek a gdzie kres.? Tak spokojnie przemijamy..
 

 


F.A.M.I.L.Y. = Father And Mother I Love You ♥
 

 
Nie znasz Goździkowej, nie jesteś 2 w 1 i nie pokonasz małego głoda, ale i tak Cię lubię! : )
 

 
Zastanawiam się czy życie będzie jeszcze takie proste jak wtedy gdy miałam te pięć lat a moim jedynym zmartwieniem było to aby zdążyć na Pokemony..
  • awatar Zuźka ;): czasem chciała bym wrócić na chwilę do dzieciństwa..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Wszyscy uparcie dążymy do szczęścia , tak na prawdę nie wiedząc czym ono jest.
 

 
- Pokój z Wami
- A przedpokój z Tobą xd
 

 
Mówią , że uśmiech jest połową sukcesu. Tylko jak ten sukces osiągnąć . A może już samym sukcesem jest uśmiech.?
 

 
Strumień życia się toczy i skacze po kamieniach. Każdy ma swój własny strumień, którym płynie jego rzeka życia. A może ty już płyniesz swoją drogą.? A może życie pluska i błyszczy.? Chociaż bywają wzburzone fale.? Życie strumieniem twoich marzeń jest...
 

 
Pier*olony książę , który żuci Cię dla każdej innej dziewczyny , patrzącej na niego przychylniejszym okiem. W dupie mam takiego księcia.!
  • awatar BigDay90: h&m,villa,next,atmosphere,new yorker i wiele innych znanych marek ubrań u mnie w niskich cenach .Towar jest w większości z drugiej ręki,co nie oznacza,że jest gorszej jakości.Gwarantowana szybka i bezpieczna przesyłka;)Jeśli jesteś z tego miasta co ja-Torunia,możemy się spotkac.Zapraszaam do przejrzenia moich ciuszków.Pozdrawiam;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Jak włożę komuś palec w du*ę .
To kto będzie miał palec w du*ie
Ja czy ten ktoś.?
 

 
Jestem niezależną dziewczynką , która ma na tą calą waszą miłosc wyjebane.! : )
 

 
Mój własny , prywatny świat pozbawiony wszelkich wad.
 

 
Uwielbiam pytac innych co o mnie sądzą,ponieważ uwielbiam słuchac jak się mylą.!
 

 
I kiedy pada hasło 'bez skojarzeń' wszyscy mają nagle grzeszne myśli.
  • awatar Zuźka ;): haha ;p Właśnie . sprawka dwuznacznych zdań lub słów . ;P
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Nigdy nie mów nigdy bo nigdy nie wiesz co się może wydarzyc kiedyś.!
 

 
Zastanawiam się nad tą calą miłością co z nią się w ogóle stało.?! Szukasz tej jedynej / jedynego po latach poszukiwań okazuje się , że jednak znalazłaś. Cieszysz się, jesteś najszczęśliwszą kobietą na świecie , spełniło się twoje największe marzenie, czujesz , że niczego więcej ci już do szczęścia nie potrzeba. Wszystko układa się zaskakujaco dobrze. Aż tu nagle ... coś się stało , posypało , jak układanka do , której przyłoży się nieprawidłowy puzel ... a potem nic już nigdy nie bedzie pasowac już nigdy nie ma szans na ponowne ułożenie naszej układanki. No aż do czasu gdy znów się nie zakochasz. Potem układanie układanki jeszcze kilka razy w naszym życiu się powtarza , nie mamy jednak gwarancji , że ta układanka znów się nie popsuje. Lecz mimo wszystko i tak brniemy w poszukiwaniach miłości. Wiedząc , że ona przynosi na poczatku tyle szczęścia tyle radości. Lecz na koniec zawsze dzieje się tak samo , za każdym razem tak samo. A mianowicie : pozanjemy pewną osobę , przyzwyczajamy się do jej obecności w naszym życiu z czasem obdażamy ją miłością tym samym przywiązując się do niej , poznajemy jej wszystkie przyzwyczajenia, nawyki , potem zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę w naszym życiu ta osoba odgrywa , sądzimy , że znamy ją bardzo dobrze. Jednak potem okazjue się , że osoba ta nie jest tą za którą się podawała , za którą w naszych oczach uchodziła bądź chciała uchodzic. Po pewnym czasie zdajemy sobie sprawę z tego w jakiej ideologii tego człowieka żyliśmy , zaczynamy zdawac sobie sprawę z tego jak byliśmy okłamywani przypominają nam się wszystkie kłamstwa , banalne pytania i odpowiedzi wymijające. Tak więc czy warto tak uciążliwie szukac miłości.? Ostatnio rozeszła się para , która tak bardzo się kochała sądzę , że byli ze sobą bardzo szczęśliwi. A i tak się rozstali dlaczego , przecież wszystko wskazywało na to , że się kochają i co najważniejsze są ze sobą szczęśliwi. Dobrym przykładem , że miłosc jest krótka i nie trwała są małżeństwa , które tak często się rozwodzą. Ludzie zawierając związek małżeński z pewnością muszą się kochac aby zdecydowac się na taką odpowiedzialną decyzję o wspólnym życiu przez resztę lat. Przyżekają sobie, iż nie rozstaną się aż do śmierci , a tu co się okazuje że mijają dwa lata a z małżeństwa pozostało dwoje nienawidzących się ludzi. Tak więc co się stało z ich miłością czyżby się wypaliła.? Na koniec postawię sobie i Wam pytanie : Czy prawdziwa miłosc istnieje, czy warto na nią czekac.? Mam nadzieję , że tak. Sobie i Wam również życze abyście spotkali tą jedyną , tego jedynego o którym marzycie , na którego czekacie.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.!
 

 
Chodź do mnie, poczuj się swobdnie
Uśmiechnij się szczerze.
Bo życie tylko radosnych,
pod uwagę bierze.
 

 
Masz chłopaka.? Nie szukam. Nie chcę. nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego'. Ponieważ nie preferuję miłości na siłę. dziwne jest dla mnie posiadanie tylko, dlatego żeby był. w miłości nie uwzględniam kompromisów. W wspólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem.? Dojrzałam.
  • awatar kaliform: Sama prawda:) Ja właśnie po ciężkich "bitwach" dojrzałam :) Pozdrawiam
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
I gdybym miała możliwosc cofnięcia czasu uwierz , że nigdy byśmy się nie poznali.!
 

 
Albo będziesz mnie kochac albo powiem mamie.!
 

 
Idzie Czerwony Kapturek przez las, nagle z krzaków wyskakuje wilk i się drze :

- Nareszcie Cię pocałuję tam gdzie Cię jeszcze nikt nie całował.!

- Chyba kur*a w koszyk.! ; DD
 

 
Najpiękniejszy dzień jest zawsze przed Tobą
tylko ostatni ustawił poprzeczkę nieco wyżej .!
 

 
Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie musisz działać bardzo szybko. - Henri Cartier-Bresson
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›